Geodeta Kyjov - Zeměměřičské práce
 
#KEYWORDS#

Po více než dvacetileté činnosti je stále filozofií firmy uspokojení zákazníků kvalitní prací v dohodnutém termínu za rozumnou cenu. Kvalita a špičková techno­logie jsou samozřejmostí.

Geodeta Kyjov
telefon Email
GEODETA Kyjov
Jiráskova 1133
Kyjov 697 01
zde nás najdete »

tel.: +420 518 611 484
fax: +420 518 616 684


zvětšit písmo normální velikost písma zmenšit písmo

Inženýrská geodezie

polohopisné a výškopisné plány »

Vyhotovují se jako podklad pro nejrůznější studie a projekty pro výstavbu, úpravy, výsadbu atp. dle žádosti objednatele.
Vypracování v papírové i digitální formě, export do formátu *.dxf *.dgn *.dwg (Microstation, AutoCAD)

vytýčení staveb »

Provádíme vytýčení nejrůznějších prostorových staveb (rodinných domů, veřejných budov – nutno pro kolaudační řízení), liniových staveb (komunikace, podzemní sítě) dle projektu a požadavků objednatele včetně zhotovení dokumentace skutečného provedení stavby za účelem kolaudačního řízení, přejímku stavby investorem aj.

zaměřování podzemních vedení »

Zhotovujeme zaměření a vyhotovení dokumentace o skutečném provedení podzemních vedení a přípojek všech typů plynovodů (VTL, STL, NTL), vodovodů a kanalizací, elektrického, telekomunikačního a jiného vedení dle směrnic jednotlivých správců sítí (JMP, VaK, E-ON, O2) pro účely kolaudace a předání jednotlivých vedení.

tematické a účelové mapy »

Vyhotovují se za účelem grafického vyznačení specifické oblasti či prvků, přesně dle požadavků objednatele. Služba zahrnuje i možnost vypracování příčných a podélných řezů, pohledů aj. technických prací.


Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím kontaktujte nás nebo využijte náš poptávkový formulář